10 روش برای افزایش سرعت VPN

یکی از بزرگترین شکایات در مورد سرویس های VPN و کریو این است که آنها باعث کاهش سرعت اینترنت شما می شوند. اغلب اوقات کاربران ارائه دهنده سرویس را مقصر می داند، اما کارهایی وجود دارند که شما می توانید در خانه انجام دهید که سرعت شما را افزایش دهد! در اینجا ده راه مختلف برای بالا بردن سرعت اتصال VPN ای کریو خرید شده در parsvpn.online بیان شده است.

increase VPN speed

همه ما اینترنت با سرعت بالاتری می خواهیم

از ظهور مودم های 28k مردم دسترسی به اینترنت سرعتر با هزینه کمتر را خواستارند. در اینجا می خواهیم بر روی این موضوع که چطور می توان حفاظت رمزگذاری VPN را بدون به خطر انداختن سرعت بدست آورد تمرکز کنیم.

نکته این است که شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که حفاظت شده هستید اما همچنین سریعترین سرویس ممکن را می خواهید.

در این مقاله به این موضوع می پردازیم:

10 روش برای اینکه سرعت اینترنت خود را بالا ببرید

  • استفاده از نزدیکترین سرور
  • تغییر پورت/ پروتکل
  • Ditch the Wi-Fi
  • دستگاههای خود را به روز نگه دارید
  • روتر/ مودم خود را مجددا راه اندازی کنید
  • آزمایش با IPSec/L2TP
  • اجرای یک مسیر ردیابی
  • نادیده گرفتن DNS
  • یک MTU متفاوت انتخاب کنید
  • موقعیت مکانی را تغییر دهید

از نزدیکترین سرور استفاده کنید. انتخاب نزدیکترین سرور برای موقعیت مکانی شما معمولا باعث افزایش عملکرد خواهد شد. در حالیکه SecureVPN هیچ مشکلی با سرعتهای اتصال ندارد، شما خواهید دید که اگر کالیفرنیا باشید و به سرور ایالات متحده متصل شوید سرعتا نسبتا بالاتر است نسبت به وقتی که به عنوان مثال در روسیه باشید. علاوه بر موضوع مسافت، سرورهای خاص دارای ترافیک بالاتری باشند که باعث کاهش سرعت خواهد شد. همیشه به نزدیکترین سرور ممکن متصل شوید برای اینکه سرعت اتصال بالاتری داشته باشید.

پورت یا پروتکل را تغییر دهید. راهی که شما به سرور کریو VPN متصل می شویید مانند استفاده SecureVPN ، از طریق یک شماره پورت خاص (74829) از یک پروتکل منحصر به فرد استفاده می کند (معمولا UDP یا  TCP)، با تجربه پورت های مختلف و ترکیب پروتکل شما قادر خواهید بود تا بهترین ترکیب برای سرویس و دستگاه خود را پیدا کنید.

Ditch وای فای. درحالیکه WIFI ما را قادر به دسترسی به اینترنت بدون سیم می کند، سرعت اینترنت را نیز کاهش می دهد. اگر شما به یک اتصال سیمی دسترسی داشته باشید خواهید دید که سرعت آن بسیار بیشتر است. WIFI فقط کندتر نیست، بلکه در خطر هک شدن نیز می باشد، بنابراین استفاده از یک اتصال سیمی علاوه بر بهبود سرعت مزایای دیگری نیز دارد.

دستگاه خود را به روز نگه دارید. یکی دیگر از دلایل اصلی که سرعت را پایین می آورد خارج از رده بودن نرم افزارها است. اطمینان حاصل کنید آخرین نسخه از سیستم عامل یا دیگر برنامه ها مثل جاوا یا فلش را دارید. به منظور اینکه سرعتتان به خاطر نرم افزارهای خارج از رده افت نکند مطمئن باشید که دستگاه های خود را هر زمان که نیاز است به روز رسانی کرده اید.

مودم یا روتر خود را مجددا راه اندازی کنید. اگر می بینید که سرعت شما به طور چشمگیری کاهش می یابد، احتمالا نیاز است که مودم یا روتر خود را Restart کنید. در اینجا دلایلی که سرعت مودم و روتر کاهش می باید وجود دارد و بسیار از آنها به سادگی با راه اندازی مجدد تعمیر می شوند. اگر شما 4 پیشنهادی که تا اینجا ذکر شد را امتحان کردید اما سرعت شما بهبود پیدا کردم راه اندازی مجدد روتر و مودم را امتحان کنید. ممکن است نیاز باشد چندین بار این کار را انجام دهید تا در نهایت بهبودی در سرعت اینترنت ببینید.

آزمایش با IPSec/L2TP . اغلب اتصالات VPN محدود به شبکه های مختلف هستند. استفاده از IPSec/L2TP می تواند یک راه حل باشد اگر در حال حاضر برای پنهان کردن هویت خود از VPN استفاده نمی کنید. همچنین شما می توانید از IPSec/L2TP برای دور زدن محدودیتهای جفرافیایی خاص استفاده کنید که توسط برخی کشورها مانند چین و عربستان سعودی تصویب شده است.

یک مسیر ردیابی راه اندازی کنید. یک راه حل پیشرفته برای ازدحام یا سرعت کند شبکه راه اندازی یک مسیر کمیاب است. سعی کنید از یک مسیر کمیاب برای اتصال به میزبان با یا بدون اتصال VPN استفاده کنید. هنگامیکه که بدانید ازدحام از کجا است، می توانید با اتصال از طریق یک سرور دیگر از آن اجتناب کنید.

DNS را نادیده بگیرید. هنگامیکه شما به یک سرویس مانند SecureVPN متصل می شوید به شما پیشنهاد می شود که از سرورهای DNS استفاده کنید تا اطلاعات DNS شما حفاظت شود و همیشه رمزگذاری شده باشد. با این حال، این احتیاط گاهی اوقات به قمیت کاهش سرعت است و ممکن است شما بخواهید یک سرور DNS برتر را آزمایش کنید برای اینکه ببینید سرعت اینترنت شما به تا حد زیادی افزایش می یابد یا خیر. در حالیکه توصیه نمی شود که اصلا حفاظت DNS نداشته باشید ممکن است شما این را ضروری بدانید که آن را به طور موقت غیر فعال کنید برای اینکه فایل هایی که فوری هستند را آپلود کنید.

MTU  تنظیم کنید. MTU یک موضوع بسیار پیشرفته است که ممکن است شما بخواهید در مورد آن با ارائه دهنده VPN خود صحبت کنید یا یک جستجوی سریع در گوگل انجام دهید قبل از اینکه در مورد آن اقدام کنید. با این حال، انتخاب یک MTU درست برای اتصال شما نیاز است تا افزایش قابل توجه سرعت نشان داده شود. کاهش آن اگر شما تغییر دهید شبکه را نیاز خواهید داشت که MTU خود را تغییر دهید. اگر شما در مورد برای داشتن اتصال سریعتر جدی هستید، باید اطلاعاتی در مورد MTUs یاد بگیرید.

موقعیت مکانی را تغییر دهید. آخرین توصیه ما زمانیکه صحبت از افزایش سرعت کریو VPN خرید شده است تغییر موقعیت مکانی فیزیکی است. مکانهای خاص در خانه یا محل کار شما سرعت اتصالات بالاتری دارند و ممکن است شما متوجه شوید که سرعت در خانه شما بیشتر از محل کارتان است و یا برعکس.

پس از خواندن این مقاله شما بهانه ای برای مقصر دانستن سرویس VPN خرید شده خود برای کم بود سرعت ندارید و یا حتی خطرناکتر اینکه تصمیم بگیرید از VPN برای اتصال به اینترنت استفاده نکنید بخاطر اینکه فکر کنید سرعت اینترنت شما را کاهش می دهد.

توصیه های ذکر شده در بالا را امتحان کنید، ما تضمین می کنیم که افزایش سرعت در دانلود و انتظار کمتر برای آپلود در حلتی که یه کریو  VPN متصل هستید را خواهید دید.

خرید VPN و خرید کریو با سرعت در parsvpn.online